Şehit polis memuru Sakarya son yolculuğuna uğurlandı

Şehit polis memuru Sakarya son yolculuğuna uğurlandı
Şehit polis memuru Sakarya son yolculuğuna uğurlandı
- Terör örgütü PKK mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan 2 polis memurundan Tanju Sakarya, İçişleri Bakanı Selami Altınok, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz'in de katılyımıyla toprağa verildi

ANKARA  (AA) - Terör örgütü PKK mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan 2 polis memurundan Tanju Sakarya, Cebeci Asri Mezarlığı'ndaki Polis Şehitliği'nde toprağa verildi.

Kocatepe Camisi'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Cebeci Asri Mezarlığı'na götürülen şehit polis memuru Sakarya'nın naaşı, Polis Şehitliği'nde gözyaşları arasında ebediyete uğurlandı.

Saygı atışı ve yapılan duanın ardından şehidin tabutuna sarılı Türk Bayrağı, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu tarafından şehidin eşi Fatime Sakarya'ya, törende taşınan şehidin fotoğrafı ise babası Elvan Sakarya'ya takdim edildi.

Şehit polis memurunu son yolculuğuna ailesi ve yakınlarının yanı sıra İçişleri Bakanı Selami Altınok, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ve çok sayıda meslektaşı uğurladı.