"Tecrübe Konuşuyor" projesi Nevşehir'de

"Tecrübe Konuşuyor" projesi Nevşehir'de
"Tecrübe Konuşuyor" projesi Nevşehir'de
- Ali Gültiken ve İsmail Hakkı gençlerle buluştu

ANKARA (AA) - Her ilde farklı tecrübeli isimlerle gençleri buluşturan "Tecrübe Konuşuyor" projesi, Nevşehir'de futbolcu ve spor yorumcusu Ali Gültikin ile oyuncu ve yapımcı İsmail Hakkı'yı konuk etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen proje, gittiği her ilde olduğu gibi Nevşehir'de de deneyimli isimleri gençlerin karşısına çıkardı. Nevşehir Kültür Merkezi'nde Erdoğan Arıkan moderatörlüğünde gerçekleşen programda, gençler spor genelinde ve futbol hakkında merak ettiklerini Ali Gültiken'e sordu.  Sinema ve televizyon dünyası hakkında bilmek istediklerini ise alanında deneyimli isim İsmail Hakkı'dan öğrendi.

Futbol hayatına 12 yaşında başladığını anlatan Ali Gültiken, gençlere seslenerek, "Hayallerinizin peşinden gidin. Spor sizleri yönlendirir, hayatınızda mesafe almanızı sağlar" dedi.

İsmail Hakkı ise "Sizler yaşındayken hayallerim vardı ve nispeten o hayallere bir şekilde bir yerinden kavuştum diyebilirim ama hayallerim bitmedi. İnanıyorum ki gerçekleşecek zamanı gelecek. Sizler de hayalleriniz ve yapmak istediğiniz şeyler için emek verin" diye konuştu.