Türk Telekom Basketbol Takımı miniklerle buluştu

Türk Telekom Basketbol Takımı miniklerle buluştu
Türk Telekom Basketbol Takımı miniklerle buluştu
ANKARA (AA) - Türk Telekom Basketbol Takımı, 11. Mini Spor Oyunları çerçevesinde okul öncesi eğitimi gören öğrencilerle bir araya geldi.Ankara Büyük...

ANKARA (AA) - Türk Telekom Basketbol Takımı, 11. Mini Spor Oyunları çerçevesinde okul öncesi eğitimi gören öğrencilerle bir araya geldi.

Ankara Büyük Kolej Spor Salonu'nda düzenlenen ve 7 okul öncesi eğitimin kurumlarının da davetli olduğu etkinliğe, yaklaşık 200 öğrenci katıldı.

Büyük Kolej İlkokulu Müdürü Çiğdem Tırpan Yağcı, yaptığı konuşmada, organizasyonda çocukların sporla sosyal beceri kazanmalarının ve problem çözebilmelerinin amaçlandığını belirterek, "Çocuklara sporu eğlenceli bir şekilde sevdirmemizde destek olan Türk Telekom Basketbol Takımı'na katılımlarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Konuşmaların ardından okulun miniklerden oluşan takımı ile Türk Telekom Basketbol Takımı arasında gösteri maçı yapıldı. Karşılaşma sırasında minik sporculara, okul arkadaşları ve öğretmenleri tezahüratlarla destek oldu. 

Daha sonra minikler arasında bayrak yarışı, halat çekme, top taşıma yarışı dallarında mini oyunlar yapıldı, katılan öğrencilere madalyalar verildi.