TÜRMOB Başkanı Sanlı'dan bayram mesajı:

- "Bu günleri fırsat bilerek akan kanın durması, barışın, huzurun ve hoşgörünün sağlanması için hep birlikte çaba göstermeliyiz"

ANKARA (AA) -  Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Nail Sanlı, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Sanlı, mesajında, bayramların, her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; barışın sağlandığı müstesna günleri ifade ettiğini belirtti. Sanlı, şunları kaydetti:

"Dünyanın ve Türkiye'nin terörle karşı karşıya olduğu bu dönemde bayramların önemi daha da artmaktadır. Bu günleri fırsat bilerek akan kanın durması, barışın, huzurun ve hoşgörünün sağlanması için hep birlikte çaba göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı'nın hep birlikte yapacağımız barış ve huzur odaklı çalışmalara ve dayanışmaya vesile olmasını diler, tüm meslektaşlarımızın ve vatandaşlarımızın bayramını kutlar, ülkemize ve insanlığa esenlikler getirmesini dilerim."