Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali iptal edildi

Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali iptal edildi
Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali iptal edildi
ANKARA (AA) - Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, ülke genelinde yaşanan terör olayları nedeniyle 10 ve 13 Eylül tarihlerinde 11'incisi yapılması...

ANKARA (AA) - Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, ülke genelinde yaşanan terör olayları nedeniyle 10 ve 13 Eylül tarihlerinde 11'incisi yapılması planlanan 'Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali'nin iptal edildiği bildirdi.

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son günlerde meydana gelen terör eylemleri neticesinde üzüntü verici olaylar yaşandığını kaydetti.

Olaylar nedeniyle 10 ve 13 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 11. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali'nin iptal edildiğini belirten Başkan Acehan, "Ülkemizde yaşanan elim acılar herkes gibi bizleri de üzmektedir" dedi.

İlçe merkezinde kurulan stantların kurulmayacağını ve sahne programlarının yapılmayacağını vurgulayan Başkan Acehan, sadece daha önceden programlanan sportif etkinliklerin yapılacağını kaydetti.

Başkan Acehan, ayrıca festival etkinliklerinin iptal edilmesi nedeniyle Çubuk halkından ve turşucu esnafından anlayış beklediklerini kaydederek terör saldırında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diledi.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe

  ,

  eylül

  ,

  ülke

  ,

  başkan

  ,

  kültür