Uygur kardeşler Beypazarı'nda sahne aldı

Uygur kardeşler Beypazarı'nda sahne aldı
Uygur kardeşler Beypazarı'nda sahne aldı
ANKARA (AA) -Beypazarı Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında, Süheyl ve Behzat kardeşler, tiyatro gösterisi sundu.Mustafa Cankara Kültür ve...

ANKARA (AA) -Beypazarı Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında, Süheyl ve Behzat kardeşler, tiyatro gösterisi sundu.

Mustafa Cankara Kültür ve Kongre Merkezi'nde Süheyl-Behzat Uygur kardeşler tarafından sahnelenen "Mako Paşa" tiyatro oyununu, Kaymakam Suat Seyitoğlu, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Jandarma Komutanı Alişan Zor, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş izledi.

Süheyl-Behzat Uygur kardeşler ve ekibi tarafından oynanan "Marko Paşa" adlı tiyatro gösterisi, içinde işlenen ilginç konuları ile oldukça beğeni kazanırken, vatandaş pür dikkat gösterileri izledi.

Gösterinin sonunda, Behzat Uygur, daha önce çok kez Beypazarı ilçesini görmek istediğini ama bugün tiyatro oyunu sayesinde Beypazarı'nı ziyaret ettiklerini söyledi.

Uygur, "5-6 saatlik yolculuğun ardından sizlerle birlikte olmaktan ve gösterimizi sunmamız ile hiçbir yorgunluğumuz kalmadı" dedi.

Belediye Başkanı Tuncer Kaplan da birçok sanatçıyı kültür etkinlikleri ile Beypazarı halkı ile buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Kaplan, gösterilerini sunan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler ile tiyatro gösterisinde yer alan oyuncuları teker teker tebrik etti.