Uyuşturucuya karşı gecekondu çocukları korosu

Uyuşturucuya karşı gecekondu çocukları korosu
Uyuşturucuya karşı gecekondu çocukları korosu
ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odası (ATO) ve Marka Şehir Ankara Derneği (MARŞAD), uyuşturucu tehlikesine karşı çocuk korosu kurarak farkındalık...

ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odası (ATO) ve Marka Şehir Ankara Derneği (MARŞAD), uyuşturucu tehlikesine karşı çocuk korosu kurarak farkındalık yaratmaya hazırlanıyor.

ATO'dan yapılan açıklamaya göre, Oda Başkanı Salih Bezci, MARŞAD Başkanı Ömer Faruk Uçman ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Bezci, burada yaptığı konuşmada, Ankara'nın yeni vasıflarla marka haline gelmesinin kaçınılmaz olduğunu belirterek, "Marka olmuş bir Ankara istiyorsak el ele verip yeni şeyler üretmeli, çalışmalıyız" ifadelerini kullandı.

MARŞAD Başkanı Ömer Faruk Uçman da Ankara marka bir şehir haline gelinceye kadar dernek olarak projeler üreteceklerini ve çalışmalar yapacaklarını belirtti. 

Başkent'in gecekondu bölgelerinde yaşayan yoksul ailelerin çocuklarından oluşan bir gecekondu çocukları korosu kurmak isteriklerini ifade eden Uçman, Bezci'den çocuk korosu için destek istedi. Uçman, çocuk korosunun, kullanımı çok küçük yaşlara düşen uyuşturucu maddeler konusunda da farkındalık oluşturacağını vurguladı.

Bezci de çocuk korosu kurma fikrini desteklediklerini ve mevzuatın elverdiği ölçüde her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını kaydetti. 


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Çocuk

  ,

  yönetim

  ,

  Karşı