Zabıtalardan Kaymakam Şahin ve Başkan Acehan'a ziyaret

Zabıtalardan Kaymakam Şahin ve Başkan Acehan'a ziyaret
Zabıtalardan Kaymakam Şahin ve Başkan Acehan'a ziyaret
ANKARA (AA) - Zabıta Teşkilatı'nın 189'uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Çubuk Zabıta Müdürü Ünal Ayten ve beraberindeki zabıta personeli, Çubuk...

ANKARA (AA) - Zabıta Teşkilatı'nın 189'uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Çubuk Zabıta Müdürü Ünal Ayten ve beraberindeki zabıta personeli, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin ve Belediye Başkanı Tuncay Acehan'ı ziyaret etti.

Zabıta Teşkilatı'nın 189'uncu kuruluş yıl dönümü ziyarette Ayten, çalışmaları hakkında bilgi verdi. İlçe genelinde yaptıkları çalışmalardan bahseden Ayten, "Bizlerin bu mutlu gününde bizleri ağırladığınız ve yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz" dedi.

Zabıta teşkilatının Polis Teşkilatı'ndan daha eski bir geçmişi olduğunu hatırlatan Ayten, "Zabıta teşkilatı belediyemizin ve sizlerin dışarıdaki yüzü ve kolluk kuvveti konumundadır. Bizler vatandaşlarımızın sağlık ve huzuru açısından en önde görev alan bir birimiz. Zabıta teşkilatı olarak bütün birimlerimizle bir bütün olarak çalışıyor ve hep birlikte, vatandaşlarımızın memnuniyetini daha da arttırmak için gayret gösteriyoruz" diye konuştu.

Başkan Acehan da ilçe halkının huzuru, kamu düzenini sağlamak ve şehri daha yaşanılır bir hale getirmek amacı için görev yapan zabıtanın, kamu hakkını koruma yönünde çok daha titiz davranması gerektiğini vurguladı.

Acehan, gece gündüz demeden özveriyle çalışan zabıta personelinin haftalarını kutladı.

Ayten ve beraberindekiler, daha sonra Kaymakam Şahin'i ziyaret etti.

Zabıtaya özellikle günümüzde çok ihtiyaç duyulduğunun altını çizen Şahin, "İnsan hayatını etkileyen birçok unsur sizin görev alanınıza giriyor. Zabıta sorumlu bir şekilde görev yaptığı takdirde insanlarımızın hayatları kolaylaşmış olacak. Yani daha huzurlu bir kent yaşamı söz konusu olacak" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Kamu

  ,

  Belediye

  ,

  Kaymakam

  ,

  Gece

  ,

  ilçe

  ,

  başkan

  ,

  kent

  ,

  kuruluş

  ,

  koruma