1207 Muratpaşa Belediyespor'un hedefi şampiyonluk

1207 Muratpaşa Belediyespor'un hedefi şampiyonluk
1207 Muratpaşa Belediyespor'un hedefi şampiyonluk
- Sportif direktör Türk: "Deplasmanda kazanılacak puan ya da puanlar şampiyonluk yolunda avantaj sağlayacak, İzmir'den alacağımız her puan bizim için büyük önem taşıyor"

ANTALYA (AA) - Kadınlar Futbol 1. Lig'de mücadele eden 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor, deplasmanda puan kazanarak, şampiyonlukta avantaj sağlamayı hedefliyor.

Sportif direktör Hüseyin Türk, yaptığı açıklamada, Kadınlar Futbol 1. Lig'de lider Konak Belediyespor'la yarın saat 13.00'te İzmir'de karşı karşıya geleceklerini belirtti.

Zorlu mücadeleyi İzmir bölgesi hakemlerinden Efe Soysal'ın yöneteceğini ifade eden Türk, her iki ekibin de namağlup durumda olduğundan mücadelenin oldukça çekişmeli geçeceğini vurguladı. Kazanacakları her puanın önemli olduğunun altını çizen Soysal, şunları kaydetti:

"Konak Belediyespor karşısında puan ya da puanlar kazanmayı hedefliyoruz. 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor olarak sakat ve cezalı oyuncumuz bulunmuyor. Deplasmanda kazanılacak puan ya da puanlar şampiyonluk yolunda avantaj sağlayacak. Ligin ikinci yarısında rakibimizle evimizde oynayacağız. İzmir'den alacağımız her puan bizim için büyük önem taşıyor."