16. Tarım ve Seracılık Festivali

16. Tarım ve Seracılık Festivali
16. Tarım ve Seracılık Festivali
- Kumluca'da bu yıl 16'ncısı gerçekleştirilecek Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında Ramazan Çelik konseri gerçekleştirildi

ANTALYA (AA) - 16. Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında, Karatepe Stadı'nda festivalin ilk konseri Ramazan Çelik ile başladı.

Karatepe Stadyumu'ndaki konseri Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Emniyet Müdürü Hüseyin Boz, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, daire amirleri, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar izledi.

Seslendirdiği oyun havaları ve türkülerle izleyicileri coşturan Ramazan Çelik, zaman zaman seyircilerin arasına girerek eserlerini izleyicilerle seslendirdi.

Çelik, Tarım ve Seracılık Festivali ve Kumluca'nın hayatından ayrı bir yeri olduğunu, dört yıl önce taksi şoförü olarak yaşamını sürdürürken ilk halk konserine Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde Kumluca'da çıktığını söyledi.

Kumluca'yı çok sevdiğini dile getiren Çelik, festivalin hayırlı olmasını diledi. Konser sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe ve meclis üyesi Ramazan Kızılkaya, Çelik'e çiçek verdi.