2. Kemer Otomobil Buluşması

2. Kemer Otomobil Buluşması
2. Kemer Otomobil Buluşması
- Antalya'nın Kemer ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Kemer Otomobil Buluşması etkinliğinde, otomobil ve motosiklet tutkunları bir araya geldi.

ANTALYA (AA) - Kemer'de düzenlenen 2. Kemer Otomobil Buluşması etkinliğinde, otomobil ve motosiklet tutkunları bir araya geldi.

Kemer Belediyesinin desteği ile Kemer Motor Sporları Kulübü tarafından Kemer Ralli alanında organize edilen etkinlikte, modifiye edilmiş çok sayıda otomobil, ATV ve motosiklet yer aldı. 

Etkinlikte yer alan modifiyeli klasik otomobiller, vatandaşlar ve turistlerden büyük ilgi gördü. Etkinlikte ilk olarak araçlar arasında desibel yarışması gerçekleştirildi. Organizasyonda, Türkiye Enduro Motosiklet şampiyonu Burak Özdemir, Türkiye Motokros ATV'de Türkiye şampiyonu Mehmet Saygın, otomobil yarışçısı Mustafa Çakar  gösteri yaptı. 

Ralli alanına kurulan parkurda yapılan gösteriler renkli görüntüler oluşturdu. Özellikle Burak Özdemir ve Mehmet Saygın'ın yaptığı gösteriler alkış aldı. Gösterileri çok sayıda otomobil tutkunu izledi. Alanda eski ve yeni birçok otomobil modeli yer aldı. Etkinlikte özel yapım go kart aracıyla da bir gösteri sunuldu. 

Kemer Motor Sporları Kulübü Başkanı Serdar Honamlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık bin otomobilin katıldığı etkinliğin güzel geçtiğini söyledi.

Etkinlik sonrası yarışmalarda dereceye girenlere kupa verildi. Desibel yarışında dereceye girenler şöyle:

Stock 1

1. Abdullah Bortaş - 149,3 desibel

2. Servet Topal - 148,9 desibel

3. Mehmet Ballıoğlu - 147,9 desibel

Ultimate 1 

1. Muhammer Çiftçi - 155,6 desibel

2. Hasan Uysal - 154,5 desibel

3. Mustafa Çakır - 150,7 desibel

Extreme

1. Serkan Karataş - 159,6 ddesibel

2. Savaş Salman - 158,7 desibel

3. Serdar Demir - 155,5 desibel


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  ATV

  ,

  klasik

  ,

  kupa

  ,

  Gösteri