20. Dosso Dossi Fashion Show

20. Dosso Dossi Fashion Show
20. Dosso Dossi Fashion Show
- Açılış defilesinde ABD'li ünlü top model Kendall Jenner, baş manken olarak podyuma çıktı - Jenner: - "Benim için yapılan ürünler, koleksiyonlar çok hoş. Çok severek giydim. Benim için eğlenceli ve hoş bir anı oldu"

ANTALYA (AA) - Antalya'da düzenlenen 20. Dosso Dossi Fashion Show,  ABD 'li ünlü top model Kendall Jenner'in yer aldığı defile ile başladı. 

Yerli üreticilerle yabancı alıcıları buluşturan moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show'un Antalya Expo Center'daki açılış defilesi öncesinde Kendall Jenner, podyumu gezdi.

Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçinin izlediği defilede Jenner, sirk temalı podyumda beş kıyafet sergiledi. 

Şov yıldızı Kim Kardashian'ın da kızkardeşi olan Jenner, defile sonunda izleyicileri selamladı. 

- "Burada olduğum için mutluyum"

Defile sonrasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Jenner, Türkiye 'ye ilk defa geldiğini ve ülkeyi çok beğendiğini söyledi.

Türkiye'ye yeniden gelmek için fırsat arayacağını ifade eden Jenner, "Benim için yapılan ürünler, koleksiyonlar çok hoş. Çok severek giydim. Benim için eğlenceli ve hoş bir anı oldu. Türkiye'ye gelmeden önce bazı arkadaşlarımla tartıştım, konuştum. Güzel ve iyi bir yer olduğunu söylediler. Burada olduğum için mutluyum" dedi.

- Konakladığı otelde "baklava" köşesi

Öte yandan Mardan Palace Otel'den yapılan yazılı açıklamada, Kendall Jenner'a özel odasında baklava çeşitlerinden oluşan "baklava köşesi" hazırlandığı bildirildi.

Baklavaların tadına baktığı belirtilen Jenner'ın oteldeki Türk hamamına da girdiği kaydedildi.