20. Feslikan Yaz Şenlikleri iptal edildi

20. Feslikan Yaz Şenlikleri iptal edildi
20. Feslikan Yaz Şenlikleri iptal edildi
- Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek: - "Bizleri ve halkımızı üzen olaylar karşısında şenlik ve konser düzenlemek içimize sinmiyor"

ANTALYA (AA) - Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, son günlerde artan terör olayları ve şehit haberleri nedeniyle 20. Feslikan Yaz Şenlikleri'ni iptal ettiklerini açıkladı. 

Başkan Böcek, belediye binasında düzenlediği basın toplantısında, Suruç'ta başlayan ve giderek artan terör olayları nedeniyle ülke olarak acı üstünü acı yaşandığını söyledi.

Birçok ilde yaşanan olaylar neticesinde gelen şehit haberlerinin yürekleri dağladığını belirten Böcek, son olarak Malazgirt'te şehit düşen Binbaşı Arslan Kulaksız'ın haberiyle sarsıldığını ifade etti.

Benzer olaylar nedeniyle 2011'de 17. Yaz Şenlikleri'ni de iptal ettiklerini hatırlatan Böcek, "Bizleri ve halkımızı üzen olaylar karşısında şenlik ve konser düzenlemek içimize sinmiyor. Terörün ırkı, dini mezhebi yoktur. Her nereden gelirse gelsin terörün her türlüsünü bir kez daha lanetliyoruz" dedi. 

Başkan Böcek, terör olaylarının bir an evvel sona ermesi temennisiyle şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  şehit

  ,

  Belediye

  ,

  böcek

  ,

  ülke

  ,

  başkan

  ,

  Konser