25 metreden düşen işçi üç aylık tedavinin ardından işine döndü

25 metreden düşen işçi üç aylık tedavinin ardından işine döndü
25 metreden düşen işçi üç aylık tedavinin ardından işine döndü
- Antalya'da 25 metreden düşen ve vücudunun büyük bölümünde kırıklar oluşan inşaat işçisi, yaklaşık üç aylık tedavi sonunda sağlığına kavuştu - Kırıkları nedeniyle beş ameliyat geçiren Taha Albayrak, tedavisinin ardından yenide iş başı yaptı.

ANTALYA (AA) - Antalya'da inşaatta çalışırken yaklaşık 25 metreden düşen işçi, üç aylık tedavisinin ardından normal hayatına döndü.

Antalya'daki bir otelin izolasyon işinde çalışan Taha Albayrak (25), otel balkonunun yapımı sırasında dengesini kaybederek, yaklaşık 25 metreden düştü. 

Vücudunun büyük bölümünde kırıklar meydana gelen ve kafa travması geçiren Albayrak, kaldırıldığı hastanede tedaviye alındı. 10 gün yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Albayrak, üç ayda beş kez ameliyat edildi. Albayrak, tedavisinin sonunda sağlığına kavuştu.

Albayrak, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Operatör Dr. Murat Çetin'e sağlığına kavuşması için gösterdiği çabalardan ötürü teşekkür etti. Kafa travması nedeniyle bir şey hatırlamadığını belirten Albayrak, "Sabır gerektiren uzun soluklu bir tedavi aşaması yaşadım. İyileşmem hekimleri de şaşırttı" dedi. 

Yeniden işine dönen Albayrak, sağlığına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.


    ETİKETLER:

    Antalya

    ,

    Otel