Adrasan sahili çöplerden temizlendi

Adrasan sahili çöplerden temizlendi
Adrasan sahili çöplerden temizlendi
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Adrasan Mahallesi sahilinde temizlik çalışması yaptı.Turizm sezonu...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Adrasan Mahallesi sahilinde temizlik çalışması yaptı.

Turizm sezonu öncesi Kumluca Belediyesi Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Adrasan Mahallesi sahilinde temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Yaklaşık 2,5 kilometrelik sahilde gerçekleştirilen çalışmada toplanan çöpler, Kumluca Belediyesi katı atık bertaraf merkezine götürüldü.

Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, bu yıl olumsuz hava şartları nedeniyle Adrasan sahilinde geçen yıllara göre daha fazla çöp biriktiğini, bundan dolayı ekiplerin sahilde belirli aralıklara temizlik çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

Adrasan'ı ilçenin turizme açılan penceresi olarak gördüklerini vurgulayan Çetinkaya, doğal denizi, tertemiz sahiliyle bölgenin çok farklı olduğunu, belediyenin de temizliği konusunda gereken özeni gösterdiğini kaydetti.

Çetinkaya, "Çöplerin tekrar denize giderek deniz ve sahili kirletmesini önlemek için temizlik yapıyoruz. Ekiplerimiz sahilin temizliği konusunda büyük gayret gösteriyor. Vatandaşlarımızdan da isteğim, mahallemizi, sahilimizi temiz tutalım" dedi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Turizm

  ,

  Belediye

  ,

  Hava