Adrasan'da sezona hazırlık çalışmaları devam ediyor

Adrasan'da sezona hazırlık çalışmaları devam ediyor
Adrasan'da sezona hazırlık çalışmaları devam ediyor
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi tarafından Adrasan Mahallesi sahilinde sezon öncesi yapılan çalışmalar devam ediyor.Kumluca Belediyesinin...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi tarafından Adrasan Mahallesi sahilinde sezon öncesi yapılan çalışmalar devam ediyor.

Kumluca Belediyesinin sorumluluk alanında bulunan Adrasan Mahallesi sahilinde turizm sezonu öncesi çalışmalar sürüyor. Geçen yıl Adrasan sahiline 2 bin şezlong ve bin şemsiye konulmuş, sahile yürüyüş yolu ve otopark düzenlemesi yapılmıştı.

Sezon sonunda kaldırılan şezlong ve şemsiyelerin tekrar yerlerine yerleştirme çalışmalar devam ediyor. Belediye ekipleri, kışın bozulan yürüyüş yolu ve parkelerin onarımını sürdürüyor.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, geçen yıl Adrasan sahilinde yaptıkları çalışmaların vatandaşlardan büyük takdir topladığını, bu yıl yine sezon öncesi sahilde aynı çalışmaları artırarak sürdürdüklerini söyledi.

Adrasan'ın Kumluca'nın turizmde dünyaya açılan penceresi olduğunu vurgulayan Çetinkaya, "Ekiplerimiz geçen yıl yaptığımız ancak kışın bozulan yol ve parkelerin onarımını gerçekleştiriyor. Ayrıca sahile şezlong ve şemsiyelerimizi tekrar yerleştiriyoruz" dedi.

Sahilde plaj temizliği ve düzenlemesi yaptıklarını da anlatan Çetinkaya, ayrıca herhangi bir olumsuzluk yaşanmasını önlemek amacıyla denizde güvenlik şamandırası çekileceğini kaydetti.