AESOB Başkanı Sevimçok, oda çalışanlarıyla bayramlaştı

AESOB Başkanı Sevimçok, oda çalışanlarıyla bayramlaştı
AESOB Başkanı Sevimçok, oda çalışanlarıyla bayramlaştı
ANTALYA (AA) - Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, oda personeli ve yöneticilerle...

ANTALYA (AA) - Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, oda personeli ve yöneticilerle bayramlaştı.

Bayramlaşmada konuşan Sevimçok, oda çalışanlarının, yöneticilerin ve esnafın, Kurban Bayramı'nı tebrik etti. Bayramın buruk kutlandığına değinen Sevimçok, birlik ve beraberliğin önemine dikkati çekti. Yaşanan terör saldırılarının tüm ülkeyi yasa boğduğunu ifade eden Sevimçok, "Milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik olarak düzenlenen bu alçak saldırıların tek nedeni ise herkesin bildiği üzere bir iç savaş ortamı yaratarak bu güzel vatanı bölüp parçalamaktır. Bu yüzden toplum olarak herkesin özellikle şu zor günlerde itidalli olarak sağ duyulu davranması gerekmektedir" dedi.

Milletin birliğini koruyarak iç ve dış düşmanlara karşı Türkiye Cumhuriyeti'ni güçlü kılmak gibi bir sorumlulukları olduğunu kaydeden Sevimçok, terör olaylarında şehit olan asker ve polislere rahmet, ailelerine de başsağlığı diledi.

Konuşmaların ardından Sevimçok, oda çalışanları ve yöneticilerle bayramlaştı.