AGC Başkanı Yeni'den, Belediye Başkanı Çetinkaya'ya ziyaret

AGC Başkanı Yeni'den, Belediye Başkanı Çetinkaya'ya ziyaret
AGC Başkanı Yeni'den, Belediye Başkanı Çetinkaya'ya ziyaret
ANTALYA (AA) - Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'yı ziyaret etti.Yeni, Akdeniz...

ANTALYA (AA) - Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'yı ziyaret etti.

Yeni, Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı Ahmet Yenigün ile gerçekleştirdikleri ziyarette, Çetinkaya ile bir süre görüştü. 

Antalya Gazeteciler Cemiyeti olarak il genelindeki basın ve medya kuruluşlarını ziyaret ederek sorunlarını dinlediklerini, faaliyetlerini anlattıklarını belirten Yeni, cemiyete üye kazandırmaya çalıştıklarını söyledi.

"Birlik ve beraberlikten her zaman güç doğar" ilkesiyle hareket ettiklerini ifade eden Yeni, "Yeni kurulan Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği'ni de cemiyet olarak destekliyoruz. Bu derneğimizin de ilimizdeki basın kuruluşları adına güzel çalışmalar yapacağına inanıyoruz. İnşallah güzel işleri hep birlikte başaracağız" dedi.

 Çetinkaya da dördüncü kez AGC başkanlığı görevine seçilen Mevlüt Yeni'yi tebrik etti, Yenigün'e başarı diledi.

Basının kamuoyu oluşturma adına çok önemli görevi olduğunu ifade eden Çetinkaya, "Özellikle toplumun doğru bilgilendirilmesi ve toplumda faklı fikirlerin daha fazla kitlelere ulaştırılması adına basının gücü ve etkisi büyüktür" diye konuştu.