AIPH Genel Sekreteri EXPO'yu denetledi

AIPH Genel Sekreteri EXPO'yu denetledi
AIPH Genel Sekreteri EXPO'yu denetledi
- AIPH Genel Sekreteri Briercliffe: - "AIPH üyesi ülkelerin EXPO 2016 Antalya'ya katılmasını diliyorum. Üyeleri bu yönde teşvik ediyoruz ve ilerleme var"

ANTALYA (AA) - Uluslararası Bahçe Bitkileri Üreticileri Birliği (AIPH) Genel Sekreteri Tim Briercliffe, EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı'ndaki çalışmaları denetledi ve  ülke katılımlarının artması için destek verdiklerini bildirdi.

EXPO 2016 Antalya Ajansından yapılan yazılı açıklamaya göre, periyodik denetim için Antalya'ya gelen AIPH Genel Sekreteri Briercliffe, sergi alanını gezdi ve proje sunum toplantısına katıldı.

EXPO'nun büyük bir inşaat işi olduğuna işaret eden Briercliffe, "Bir yıl önce proje ve fikirler varken, şu an gelişimi görmek heyecan verici. EXPO düzenlemek çok zordur, çünkü zamanla yarışıyorsunuz ve tarih değişmiyor. Çok az bir sürede büyük işler başarmak gerekir" değerlendirmesinde bulundu.

EXPO 2016 Antalya için herkesin yoğun şekilde çalıştığını gördüğünü belirten Briercliffe, "AIPH üyesi ülkelerin EXPO 2016 Antalya'ya katılmasını diliyorum. Üyeleri bu yönde teşvik ediyoruz ve ilerleme var" ifadesini kullandı.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Haşmet Suiçmez de AIPH Genel Sekreteri'nin izlenimlerinin olumlu olduğunu kaydederek, "Sergiye katılım konusunda AIPH üyesi ülkelerin katılımıyla ilgili desteklerini sunacaklarını söyledi" açıklamasında bulundu.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Proje

  ,

  İnşaat

  ,

  Tarih

  ,

  sergi

  ,

  denetim

  ,

  ülke

  ,

  katılım