AIPH'den EXPO 2016 Antalya'nın ilerleme sürecine onay

AIPH'den EXPO 2016 Antalya'nın ilerleme sürecine onay
AIPH'den EXPO 2016 Antalya'nın ilerleme sürecine onay
ANTALYA (AA) - Uluslararası Bahçe Bitkileri Üreticileri Birliği (AIPH) ve Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE),  EXPO 2016 Antalya'nın ilerleme...

ANTALYA (AA) - Uluslararası Bahçe Bitkileri Üreticileri Birliği (AIPH) ve Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE),  EXPO 2016 Antalya'nın ilerleme sürecine onay verdi.

EXPO 2016 Antalya Ajansı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, ajans heyeti, İtalya 'nın Stresa kentinde düzenlenen AIPH'nin 67'nci genel kuruluna katıldı. 

EXPO 2016 Antalya Genel Komiseri Erdoğan Kök, Genel Sekreter Haşmet Suiçmez ve Dış İlişkiler Direktörlüğü heyeti, 19 ülkeden katılımcıların yer aldığı AIPH Yıllık Genel Kurulu'nda ikili görüşmeler yaptı.

Genel kurulun ikinci gününde düzenlenen oturumda EXPO 2016 Antalya'nın ilerleme raporu ve sunumu yapıldı. Sunumda, EXPO 2016 Antalya sergi alanındaki inşaatların son durumunu gösteren görüntülere de yer verildi.  AIPH ve BIE heyeti, EXPO 2016 Antalya'nın ilerleme raporuna onay verdi.

 AIPH Genel Sekreteri Tim Briercliffe, EXPO 2016 Antalya'daki ilerlemeyi görmekten memnuniyet duyduklarını belirterek, "Geçen yıla kıyasla çok büyük bir ilerleme kaydedilmiş. Bu çalışmaların iş takvimine göre ilerlemesi bizi çok mutlu etti" dedi.


  ETİKETLER:

  İtalya

  ,

  Antalya

  ,

  sergi

  ,

  ,

  Ajans