AK Parti Antalya İl Teşkilatı'nın hedefi "500 bin üye"

AK Parti Antalya İl Teşkilatı'nın hedefi "500 bin üye"
AK Parti Antalya İl Teşkilatı'nın hedefi "500 bin üye"
- AK Parti Antalya İl Teşkilatı Başkanı Sümer: " 500 bin üye hedefimize 2019 yılından önce ulaşacağımıza inanıyorum"

 

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya İl Teşkilatı Başkanı Rıza Sümer, Antalya'da yaklaşık 250 bin olan AK Parti'ye üye sayısını 500 bine ulaştırmak için proje hazırladıklarını belirterek, "500 bin üye hedefimize 2019 yılından önce ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından hazırlanan, "Hedef 500 Bin Üye Projesi" İl Danışma Meclisi'nde tanıtıldı.

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Korkuteli ve Elmalı ilçe başkanları ile yöneticilerinin katıldığı toplantıda proje hakkında bilgi veren İl Başkanı Sümer, projenin temelinde her kesimden vatandaşla buluşma amacı bulunduğunu kaydetti.

Seçim döneminde çalışıp, seçimden sonra kabuğuna çekilen bir parti olmadıklarını belirten Sümer, dinamik olmaya ve proje üretmeye devam ettiklerini bildirdi. Hedef 500 Bin Üye Projesi ile AK Partili olmayan vatandaşlar ile parti arasında örülen ön yargı duvarını yıkacaklarını ifade eden Sümer, vatandaşlara kendilerini ve davalarını anlatacaklarını kaydetti.

 

 

Büyük Türkiye ve büyük Antalya için "Hedef 500 Bin Üye" diyerek yola çıktıklarını vurgulayan Sümer, projeyle ilgili şu bilgileri verdi:

"Şu anda 250 bin üyemiz bulunmakta. Bu üyelerimizden partimize bir üye getirmelerini istenilecek. Her ilçede oluşturulacak çağrı merkezlerinden üyelerimizle iletişime geçilip randevu talep edilecek. Daha sonra ev ve iş yerlerine ziyaretler gerçekleştireceğiz. Online olarak üye olmak isteyen vatandaşlarımız, www.hedef500binuye.com adresine girerek üye olabilecekler. Kadın ve gençlik kollarımız, mahalle temsilcilerimiz bu hedefin üzerine çıkacaklarını ifade ettiler. 500 bin üye hedefimize 2019 yılından önce ulaşacağımıza inanıyorum."