AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse:

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse:
AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse:
- "Bölgemizde, istikrarı yakalamış, ekonomisi güçlenmiş, sürekli büyüyen tek ülke Türkiye. Ülkemizin büyümesini ve gelişmesini, halkımızın refah seviyesinin artmasını istemeyenler, 7 Haziran sonrası harekete geçti ve bir karışıklık ortamı yaratmaya çalışıyor"

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, "Bölgemizde, istikrarı yakalamış, ekonomisi güçlenmiş, sürekli büyüyen tek ülke Türkiye . Ülkemizin büyümesini ve gelişmesini, halkımızın refah seviyesinin artmasını istemeyenler, 7 Haziran sonrası harekete geçti ve bir karışıklık ortamı yaratmaya çalışıyor" dedi.

Köse, Döşemealtı ve Akseki ilçelerini ziyaret etti. Köse, ziyaretlerinde AK Parti ilçe başkanları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallelerde, ulaşım ve altyapı ile ilgili sorunları vatandaştan dinleyen Köse, sorunların çözümü konusunda girişimlerde bulunarak ellerinde geleni yapacaklarını kaydetti.

Köse, yaptığı konuşmada, siyasette bulunmanın sorumluluğuyla her fırsatta halkı ziyaret etmeye çalıştıklarını ve böylelikle vatandaşların siyasilerden taleplerini, bölgeye yapılması gereken yatırımları daha iyi görebildiklerini belirtti.

1 Kasım'da yapılacak seçimlerin ülke ve Antalya için önemine taşıdığına dikkati çeken Köse,  şöyle konuştu:

"Biz, zaferden değil seferden sorumluyuz. Bunun için milletvekili adaylarımıza, il ve ilçe yöneticilerimize, mahalle temsilcilerimize ve her bir üyemize büyük görevler düşüyor. Şimdi daha çok çalışarak, oyumuzu daha yukarılara taşımamız gerekir. 7 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan süreç halkımıza iyi anlatılmalı. Bölgemizde, istikrarı yakalamış, ekonomisi güçlenmiş, sürekli büyüyen tek ülke Türkiye. Ülkemizin büyümesini ve gelişmesini, halkımızın refah seviyesinin artmasını istemeyenler, 7 Haziran sonrası harekete geçti ve bir karışıklık ortamı yaratmaya çalışıyor. Biz birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece, her türlü zorluğun üstesinden geliriz. Ülkemizde istikrarın sürmesi, büyük Türkiye hedefine ulaşmamız için 1 Kasım'da yapılacak seçimler çok önemli."

- AK Parti Antalya Milletvekili Enç

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç de Manavgat ve Kepez ilçelerinde mahalle başkanları ve yönetimlerini ziyaret etti.

Enç, toplantılarda ülkenin ve çocukların geleceği için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, AK Parti olarak her zaman ülkenin ve milletin menfaatleri için çalıştıklarını ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

1 Kasım'da seçim olduğunu hatırlatan Enç, şöyle konuştu:

"İnşallah 1 Kasım'da AK Parti sandıktan tek başına iktidar olarak çıkacak. Koalisyon hükümetinin kurulmaması için çalışan muhalefet partileri, şimdi de seçim hükümetinin kurulmaması için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Yani ülkeyi hükümetsiz bırakmak, milletin huzurunu kaçırmak için çalışıyorlar. Ama Allah'ın izniyle bu ülkenin huzurunu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek."

Türkiye'nin istikrarı ve huzuruna kastedenlerle mücadele etmeye devam edeceklerini kaydeden Enç, milletin huzur, refah ve güvenliği için gereken tüm adımın atıldığına işaret etti. Terörün her türüne karşı devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini vurgulayan Enç, şunları söyledi:

"Terör örgütleri ülkemiz için tehdit olmaktan çıkarılana kadar, devletimize, milletimize doğrultulan silahlar bırakılıp, gömülerek üstüne beton dökülünceye kadar, sınırlarımız içinde tek bir terörist kalmayana kadar mücadelemize devam edeceğiz. Türkiye'nin büyümesinden, gelişmesinden en büyük rahatsızlığı terör örgütü duydu. Türkiye kazanırken onlar kaybediyordu. Etnik, dini hassasiyetleri kaşıyarak siyaset yapan istismarcılar bunun için harekete geçtiler. Ülkemizin huzur ve istikrarına, milletimizin birlik ve beraberliğine kastedenlere, ne adına olursa olsun asla izin verilmeyecektir."