AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Antalya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Antalya'da
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Antalya'da
- Çavuşoğlu, Alanya ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen programlara katıldı

ANTALYA (AA) -  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen programlara katıldı.

Antalya'nın Alanya ilçesinde bazı temaslarda bulunan Çavuşoğlu, İskele Caddesi'ndeki Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nde (AGC) basın mensuplarıyla buluştu.

Burada, basın mensupları ve lisedeki öğretmenleriyle bayramlaşan Çavuşoğlu, cemiyeti ziyaret eden  MHP Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile de bir süre sohbet etti.

AGC Başkanı ve  Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Ali Dim ile görüşen Çavuşoğlu, ardından Hacet Mahallesi'ndeki AK Parti ilçe başkanlığına geçti.

Kendisini karşılayan partililerle tek tek tokalaşarak, kurban bayramlarını tebrik eden Çavuşoğlu, burada babası Osman Çavuşoğlu ve kardeşleri ile de bayramlaştı.

Atatürk Caddesi'ndeki esnafın bayramını da kutlayan Çavuşoğlu, daha sonra Alanya Belediyesi Düğün Salonu'nda düzenlenen protokol üyeleriyle bayramlaşma törenine katıldı.

Çavuşoğlu, bazı partilerin milletvekilleri, Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven ve kamu kurumlarının müdürleriyle bayramlaştı.