AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Antalya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Antalya'da
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Antalya'da
- Çavuşoğlu, Antalyaspor'u ziyaretinde dünyaca ünlü futbolcu Samuel Eto'o ile "fazla kilo" üzerine sohbet etti - Çavuşoğlu, yapımı devam eden Antalya Arena Stadı'nda incelemelerde bulundu, penaltı attı

ANTALYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalyaspor'un dünyaca ünlü Kamerunlu futbolcusu Samuel Eto'o ile "fazla kilo" üzerine sohbet etti.

Çavuşoğlu, Aksu ilçesinde yapımı devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında incelemelerde bulundu, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Aksu Çayı ıslah çalışmasında da incelemelerde bulunan Çavuşoğlu, yetkililerden bilgi aldı, işçilerle sohbet etti. Çavuşoğlu, daha sonra Antalyaspor Kulübünü ziyaret ederek, Kulüp Başkanı Gültekin Gencer ve teknik direktör Yusuf Şimşek ile görüştü.

Futbolcuların da yer aldığı toplantıya katılan Çavuşoğlu ile Antalyaspor'un dünyaca ünlü Kamerunlu futbolcusu Samuel Eto'o arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Çavuşoğlu, Eto'o'ya Antalyaspor'a geldikten sonra kaç kilo verdiğini sorunca Eto'o, "Üç kilo verdiğini" söyledi. Çavuşoğlu'nun ne kadar zamanda 3 kilo verdin sorusuna ise Eto'o "2 haftada verdim" şeklinde yanıt verdi. Çavuşoğlu, kendisinin de 7 kilo vermesi gerektiğini söylemesi üzerine Eto'o, "Size yardım edebilirim" diye konuştu.

Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti.

Ziyaretin ardından Antalya Arena Stadı'nda da incelemelerde bulunan Çavuşoğlu, Gencer ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu'ndan bilgi aldı.

Çavuşoğlu, saha içindeki incelemeleri sırasında kaleye geçen Gencer, Hacıcaferoğlu ve bir basın mensubuna penaltı attı.