AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ?Çavuşoğlu, Antalya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ?Çavuşoğlu, Antalya'da
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ?Çavuşoğlu, Antalya'da
- ?Çavuşoğlu, Antalya'nın Manavgat ve Serik ilçelerinde bazı ziyaret ve incelemelerde bulundu

ANTALYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt ?Çavuşoğlu, Manavgat ve Serik ilçelerinde bazı ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Çavuşoğlu, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Çelik'i ziyaret ederek, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin ardından Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Mahir Çınar ile bir araya gelen Çavuşoğlu, ilçe merkezinde bazı mahallelerde esnaf ziyaretinde bulundu.

Daha sonra Serik ilçesine geçen Çavuşoğlu, Atatürk Caddesi'nde bir bahçede esnafla buluştu.

- Warsi'den, Çavuşoğlu'na destek

İngiltere'nin ilk Müslüman kadın bakanı, eski Dışişleri Bakanlığı İnanç ve Toplumlardan Sorumlu Bakanı Barones Sayeeda Warsi ile aynı ülkeden eski milletvekili Eric Ollerenshaw da Çavuşoğlu'nun seçim çalışmalarına konuk oldu.

Aynı bahçede esnafla sohbet eden Warsi, AK Parti 'yi, "kardeş parti" olarak nitelendirerek, Çavuşoğlu'na destek vermek için Antalya'ya geldiklerini söyledi.

Ollerenshaw da eski bakan Warsi ile seçim bölgelerinin farklı olduğunu, destek için Türkiye 'ye geldiklerini anlatarak, "Kardeş partiye destek için buradayız. Terör konusunda da aynı desteği vermeye geldik. Çünkü terör hepimizin düşmanı" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Warsi ve Ollerenshaw'a Türk kahvesi ikramında bulundu.

Çavuşoğlu, ?Warsi ve Ollerenshaw, seçim çalışmaları kapsamında Merkez Mahallesi'nde bir eve giderek, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.