AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
- "Antalya Milletvekili sıfatıyla cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk'ün makamına seçilmiş olmak... Çünkü o TBMM'nin ilk başkanıydı. Öyle bir makama seçilmiş olmak benim için her zaman onur vesilesidir"

ANTALYA (AA) -  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Atatürk 'ün ilk başkanı olduğu TBMM'de başkanlık yapmanın kendisi için her zaman onur vesilesi olduğunu söyledi.

Şahin, Serik Belediyesini ziyaretti, bu yıl süper amatör ligde şampiyon olan Serik Belediyespor futbol takımının ödül törenine katıldı.

Yaklaşık 8 yıl önce Antalya milletvekili olduğunu hatırlatan Şahin, o dönem TBMM'nin 24'üncü Meclis Başkanı seçildiğini belirtti.

Şahin, "Antalya Milletvekili sıfatıyla cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk'ün makamına seçilmiş olmak... Çünkü o TBMM'nin ilk başkanıydı. Öyle bir makama seçilmiş olmak benim için her zaman onur vesilesidir" dedi.

Şahin, Serik'te spor salonu sıkıntısı yaşandığını, bu sorunun kısa sürede çözülmesi gerektiğine değinerek, bunun yatırım programına alınmasının takipçisi olacağını ifade etti. 

Serik Belediyespor futbol takımının maçlarını oynadığı stadın tribünlerinin eski tip olduğunu da anlatan Şahin, stadın elden geçirilmesi gerektiğini bildirdi.

Şahin, Serik Belediyespor'u BAL Ligi'nde de şampiyon görmek istediklerini belirterek, "Futbolculara şampiyonluk primi verilecek. Daha başarılı olması için futbolcuların bu tür jestlere ihtiyacı olabilir" dedi.

Futbolculara başarılar dileyen Şahin, daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulunarak, partisinin milletvekili adaylarını tanıttı.