AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Antalya'da:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Antalya'da:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Antalya'da:
- "AK Parti döneminde Türkiye'nin çehresi değişti ama yapacağımız daha çok işler var" - "AK Parti olarak hizmet için varız, halkın sorunlarını çözmek, Türkiye'yi daha da büyütmek, dünya milletleri içerisinde Türkiye'yi layık olduğu yere getirme düşüncesi içindeyiz"

ANTALYA (AA) -  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin,  son bir yılda Türkiye 'de üçüncü seçime gidildiğini belirterek, "AK Parti döneminde, Türkiye'nin çehresinin değişti, ancak daha yapılması gereken çok işler var "dedi.

Şahin, Antalya'nın Kumluca ilçesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve belediye meclis üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. 

 Antalya'ya önem verdiğini,  Ankara 'daki çalışmaları nedeniyle çok sık gelemediğini ifade eden Mehmet Ali Şahin,  seçim çalışmaları kapsamında, Antalya'nın ilçelerini ziyaret ettiğini, Antalyalı olmamasına rağmen Antalyalıların kendisine sahip çıktığını, kendini Antalyalı gibi hissettiğini anlattı.

2007-2011 yılları arasında Antalya milletvekili olarak TBMM'de görev aldığını hatırlatan Şahin, "Benim siyasi hayatımın şeref levhalarından biridir bu süre" dedi. 

- "Türkiye'nin çehresi değişti"

Son bir yılda Türkiye'de üçüncü seçime gidileceğini hatırlatan Mehmet Ali Şahin, seçimin anayasanın ve yasaların koyduğu bir görev olduğunu vurguladı.

AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana halkın desteğini alarak her seçimden zaferle çıktığını anlatan Şahin, sık sık seçim yapılıyor olmasının vatandaşı "bezdirebileceğini" ancak halkın demokrasiye inandığı için 7 Haziran'da da sandık başına giderek, iradesini ortaya koyacağını kaydetti.

7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi'nin Türkiye'nin geleceği açısından önemine işaret eden Şahin, "AK Parti döneminde Türkiye'nin çehresi değişti ama yapacağımız daha çok işler var. Seçimden sonraki 4 yıllık dönem Türkiye için son derece önemlidir. Siyasi istikrar içinde bir Türkiye olarak seçimleri geçirirsek, hedeflerimizin önemli bir bölümünü yakalayabiliriz. 7 Haziran seçimine giderken, AK Parti olarak tek başımıza iktidar talep ediyoruz" diye konuştu.

- "AK Parti'nin hizmetleri referans"

Halkın AK Parti'nin bugüne kadar yaptığı hizmetleri referans alarak yeniden destek vereceğine inandığını ifade eden Şahin, ilçe ziyaretlerinde  ve seçim çalışmalarında da bunu gördüğünü aktardı. 

8 Haziran'dan sonra başlayacak AK Parti iktidarının dördüncü döneminde de ülkede olduğu gibi Kumluca'ya da güzel hizmetler gelmeye devam edeceğinin sözünü veren Şahin, "AK Parti olarak hizmet için varız, halkın sorunlarını çözmek, Türkiye'yi daha da büyütmek, dünya milletleri içerisinde Türkiye'yi layık olduğu yere getirme düşüncesi içindeyiz" dedi.

7 Haziran seçimlerinde milletvekili  adayı olmadığını ancak partisine ve adaylara her zaman destek olacağını ifade eden Şahin, seçimin Türkiye'ye hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.