AK Parti heyeti Varsak Sanayi Sitesini ziyaret etti

AK Parti heyeti Varsak Sanayi Sitesini ziyaret etti
AK Parti heyeti Varsak Sanayi Sitesini ziyaret etti
ANTALYA (AA) - Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani ve AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, yapımı...

ANTALYA (AA) - Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK  Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani ve AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, yapımı devam eden Varsak Sanayi Sitesini ziyaret etti.

Kepez Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, sitenin yapımı tamamlanan ve inşası süren bölümlerinde incelemelerde bulunan heyet, dükkanları da ziyaret ederek esnafa hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Tütüncü, Kepez'e yeni sanayi sitelerinin kazandırılması için esnafa her türlü desteği verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini söyledi. 

İmar planı ve mülkiyetle ilgili sıkıntıları çözerek Varsak Sanayi Sitesinin yapımını sağladıklarını kaydeden Tütüncü, "Sanayi sitesinin hizmete giren 1. kısmındaki yolları genişlettik. Ayrıca 1. bölümündeki yağmur suyu drenajını ve parke kaldırımını yaptık. Önümüzdeki günlerde sanayi sitesinin yollarının asfaltını dökeceğiz" dedi.

206 işyerinin olacağı Varsak Sanayi Sitesi, Hazine'den tahsis edilen 93 dönümlük arazide 3 etap halinde inşa ediliyor. İlk etapta tamamlanan 40 dükkan hizmete girerken, ikinci etabın yapımı sürüyor.