AK Parti İl Başkanı Sümer:

AK Parti İl Başkanı Sümer:
AK Parti İl Başkanı Sümer:
- "Yarın gerçekleştirilecek 'Büyük Türkiye Buluşması'na, yüreği Türkiye için atan tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz"

ANTALYA (AA) - AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, yarın Kepez Arena önünde gerçekleştireceği ' Türkiye Buluşması'na Antalyalıları davet ederek, "Yarın gerçekleştirilecek 'Büyük Türkiye Buluşması'na, yüreği Türkiye için atan tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz" dedi.

AK Parti İl Başkalığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Sümer, AK Parti Genel Bakanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimleri öncesi miting için Antalyalılara sesleneceğini ve AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek miting için tüm hazırlıklar yapıldığını kaydetti.

Sümer, Türkiye'nin istikrarı noktasında büyük öneme sahip 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kaldığına işaret ederek, "Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu Antalya olarak bir kez daha coşkuyla karşılamaya hazırlanıyoruz. İstikrardan yana oy kullanacağına inandığımız Antalyalı hemşehrilerimizi bu büyük buluşmaya bekliyoruz" diye konuştu.

Antalya tarihinin en coşkulu mitinglerini AK Parti'nin gerçekleştirdiğini hatırlatan Sümer, yaptıkları bütün mitinglerde Antalyalıların kendileri yalnız bırakmadığını, ilk günkü coşku ve heyecanla yine hemşehrileri alanda kendilerini yalnız bırakmayacaklarına inandıklarını kaydetti.

AK Parti'nin ülkenin birlik ve beraberliğini hedeflediğini vurgulayan Sümer, şunları kaydetti:

"Biz yola çıkarken 'Sen Ben Yok Türkiye Var' dedik. Bunun için de Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekili Adayımız Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere, tüm milletvekili adaylarımız, il, ilçe, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte, toplumun her kesimine ulaşarak, hedeflerimizi, projelerimizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Yarın gerçekleştirilecek 'Büyük Türkiye Buluşması'na, yüreği Türkiye için atan tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz."