AK Parti İl Başkanı Sümer, Kemer Devlet Hastanesini gezdi

AK Parti İl Başkanı Sümer, Kemer Devlet Hastanesini gezdi
AK Parti İl Başkanı Sümer, Kemer Devlet Hastanesini gezdi
ANTALYA (AA) - AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, inşaatı tamamlanan ve bu ay sonunda açılması planlanan 52 yataklı Kemer Devlet Hastanesinde...

ANTALYA (AA) - AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, inşaatı tamamlanan ve bu ay sonunda açılması planlanan 52 yataklı Kemer Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Bir dizi programa katılmak üzere Kemer'e giden AK Parti  İl Başkanı Sümer ve beraberindeki heyet, temeli Mayıs 2011'de atılan 52 yataklı Kemer Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Sümer, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, binayı hastaneden çok 5 yıldızlı otele benzetti. Sümer, "Hastanede en ince ayrıntılar dahi düşünülmüş durumda. Bazı odalar deniz manzaralı. Görme engelliler için girişte Braille alfabesi ile yönlendirme yapılmış. Hastanemiz Kemer'e ve Antalya'ya iyi gelecek" dedi.

AK Parti olarak "Önce insan" parolasıyla çalıştıklarına değinen Sümer, şöyle konuştu:

"Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak projeleri tek tek hayata geçiriyoruz. Hayattaki en önemli şey de sağlıktır. Bu kapsamda sağlık alanındaki yatırımlarımız hız kesmeden sürüyor. Alanya, Elmalı ve Gazipaşa gibi ilçelerimizde de sağlıkla ilgili yatırımlar var ve bu yatırımların 2015 yılında tamamlanması planlanıyor."