AK Parti İl Başkanı Sümer'den Tütüncü'ye ziyaret

AK Parti İl Başkanı Sümer'den Tütüncü'ye ziyaret
AK Parti İl Başkanı Sümer'den Tütüncü'ye ziyaret
ANTALYA (AA) - AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü makamında ziyaret etti.Başkan Tütüncü, mart ayı istişare...

ANTALYA (AA) - AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü makamında ziyaret etti.

Başkan Tütüncü, mart ayı istişare toplantısından önce AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer'i makamında kabul etti. Tütüncü, ziyarette Sümer'e belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Tütüncü daha sonra, İl Başkanı Sümer ile meclis salonunda düzenlenen AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı istişare toplantısına katıldı. İstişare toplantısında son bir ayda yapılan hizmetler ve gelecek aylarda temeli atılacak projeler hakkında bilgi veren Tütüncü, "Teşkilatımızla mükemmel bir ekibiz. Başarımızın sırrı, bir ekip ruhuyla hep birlikte azimle çalışmaktır" dedi. 

Başkan Hakan Tütüncü, gelecek aylarda temeli atılacak yatırımlarla ilgili şunları söyledi:  

"Ahatlı Mahallesi'nde 50 ünitelik Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin temeli önümüzdeki günlerde atılacak. 10 ünitelik Varsak Diş Tedavi ve Protez Merkezi'nin yapımı tamamlandı. Fevzi Çakmak Mahallesi'nde huzur evi projemizin inşası başlıyor. Kent Ormanı'nın yanında 75 dönümlük alana inşa ettiğimiz macera parkının alt yapı çalışmaları tamamlandı. Antalya'ya 4, şehir girişi olarak kazandırdığımız Hamza Taş Bulvarı'nın 1. etabının sıcak asfaltını ve kaldırımını yaptık. Dezavantajlı mahallelerdeki okullarda okuyan çocuklara dönük olarak modern bilgi işlem sınıfı kuruyoruz."

Konuşmalardan sonra söz alan AK Parti İl Başkanı Sümer, Tütüncü'nün çalışmalarından övgüyle söz etti. Belediyeciliğin AK Parti'nin işi olduğunu ifade eden Sümer, "Kurucu Genel Başkanımız, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken tanıdı. Hakan Başkanımız da kuruluşundan bugüne partimizin her kademesinde bulundu. Hakan Başkan'ın, Reis'ten belediyecilik alanında çok şeyler öğrendiğini, yaptığı, yapacağı hizmetlerde gördük. Kendisini tebrik ediyorum" dedi.