AK Parti ilçe başkanının aracı kundaklandı

AK Parti ilçe başkanının aracı kundaklandı
AK Parti ilçe başkanının aracı kundaklandı
- Antalya'nın Korkuteli ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ile babasının araçları, benzin dökülerek, ateşe verildi - Yıldıran: - "Bizim araçlarımızın olduğu yerde başka araçlar da vardı ama sadece bizim araçlarımızı yakmışlar"

ANTALYA (AA) - AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ile babasına ait park halindeki iki araç, kundaklandı.

Yıldıran ile babasına ait Uzunoluk Mahallesi'ndeki evlerinin önünde park halinde bulunan 07 RC 888 plakalı cip ile 07 RU 588 plakalı otomobil, kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce üzerine benzin dökülerek ateşe verildi.

Durumun fark edilmesi üzerine itfaiye ekiplerince söndürülen araçlarda, maddi hasar oluştu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlçe başkanı Yıldıran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olayın saat 03.00 sıralarına olduğunu söyledi.

Yangını ilk komşularının fark ettiğini anlatan Yıldıran, "O esnada birisi bölgeden koşarak kaçmış. Biz de uyandık, yangına müdahale ettik. İtfaiye geldi. Benim aracımla babamın kullandığı aracı yakmışlar. Bizim araçlarımızın olduğu yerde başka araçlar da vardı ama sadece bizim araçlarımızı yakmışlar. Kasıtlı yakılmış" diye konuştu.

Yıldıran, şüphelilerin yakalanması için çalışmaların devam ettiğini, kendilerinin şüphelendiği kimsenin olmadığını kaydetti.