AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü

AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü
AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü
- AK Parti İl Başkanı Sümer: - "Partimize oy veren veya vermeyen ayrımı yapmadan, tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz"

ANTALYA (AA) -  AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, parti ayrımı yapmadan, tüm vatandaşlara eşit hizmet sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini bildirdi.

Sümer, AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, AK Parti'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001'de kurulduğunu hatırlattı.

AK Parti'nin "Herşey Türkiye İçin" sloganı ile dünyada söz sahibi, bölgede ise lider ülke olmayı hedeflediğini ifade eden Sümer, partisinin girdiği ilk seçimde iktidara geldiğini hatırlattı. Sümer, AK Parti'nin 14 yılda girdiği 11 seçimden de birinci parti çıktığını belirterek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Partimiz, Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan tüm yatırımların kat kat fazlasını ülkemize kazandırdı.  Recep Tayyip Erdoğan 'ın Cumhurbaşkanı olmasıyla, AK Parti'de ikinci yarı Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile başladı. Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu, 'Daima Adalet Daima Kalkınma' diyerek, AK Parti'nin kuruluş amacı olan büyük ve güçlü Türkiye yolunda aynı kararlılıkla yürümeye devam etti."

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun öncülüğünde 2023-2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışacaklarını vurgulayan Sümer, "Aldığımız her nefesi ülkemizin birlik ve beraberliğini sağlamak için harcayacağız. Partimize oy veren veya vermeyen ayrımı yapmadan, tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" ifadesini kullandı.