AK Parti'nin Antalya mitingi

AK Parti'nin Antalya mitingi
AK Parti'nin Antalya mitingi
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Az kaldı, demokrasiye, Türkiye'nin istikrarına sahip çıkanlar yine gereğini yapacaktır"

ANTALYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'ne birkaç gün kaldığını anımsatarak, "Az kaldı, demokrasiye, Türkiye'nin istikrarına sahip çıkanlar yine gereğini yapacaktır" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı AK Parti'nin Antalya mitinginde selamlama konuşması yapan Çavuşoğlu, 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından kendileriyle beraber gece gündüz çalışan "dava arkadaşlarına" teşekkür etti.

"Bugün Antalya Başbakanını ağırlıyor, bugün Antalya hocasını ağırlıyor, bugün Antalya 'Ben Konyalı olduğum kadar Antalyalıyım' diyen Başbakanını ağırlıyor" diyen Çavuşoğlu, 14 yıldır kendilerine destek veren Antalyalılara teşekkür etti. 

1 Kasım'a sadece birkaç gün kaldığını hatırlatan Çavuşoğlu, "Az kaldı, demokrasiye, Türkiye'nin istikrarına sahip çıkanlar yine gereğini yapacaktır" diye konuştu.

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan da 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi döneminde Antalya'da çalıştığını ve kenti cazibe merkezi haline dönüştürmek için önemli projeler açıkladıklarını kaydetti.

Her bir projenin sonuna kadar arkasında olduğunu bildiren Elvan, "Sizlerle paylaştığımız projeleri teker teker gerçekleştireceğiz. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Allah'ın izniyle Türkiye'nin önünü sizler açacaksınız. Antalyamız bu seçimde yine bir rekor kıracak" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti'nin Türkiye'nin çınarı olduğunu, Türkiye'nin 13 senedir AK Parti'yle büyümeye devam ettiğini söyledi.