AKMEK, yeni öğretim sezonuna başlıyor

AKMEK, yeni öğretim sezonuna başlıyor
AKMEK, yeni öğretim sezonuna başlıyor
ANTALYA (AA) - Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları'nda (AKMEK) yeni öğretim sezonu başlıyor. Kepez Belediyesinden yapılan yazılı...

ANTALYA (AA) - Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları'nda (AKMEK) yeni öğretim sezonu başlıyor. 

Kepez Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları, yaz tatilinin bitmesiyle Orhan Gazi Semt Konağı, Osman Gazi Semt Konağı, Dokuma, Sakarya, Duacı, Yeşilyurt ve Varsak şubelerinde başlayan kurslara farklı yaş ve meslek gruplarından kayıt kabul ediliyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kurs eğitmenleri ve AKMEK yönetimiyle bir araya gelerek, yeni sezonda başarı diledi. 

AKMEK'in yeni sezonda da farklı yaş ve meslek gruplarından oluşan yüzlerce kişiye kurs vereceklerini kaydeden Tütüncü, "Ev hanımlarına yönelik iğne oyası, ahşap boyama, makine nakışı gibi kursların yanı sıra Kur'anı Kerim, İngilizce, Almanca, Arapça gibi dil kursları, gitar, bağlama gibi enstrüman kursları, mutfak ve bilgisayar eğitimi verilecek. Yaz etüt merkezlerinde yüzlerce öğrenciye ders verilirken, yeni dönemde de öğrencilerin derslerine yardımcı olacak etütler devam edecek" dedi.

AKMEK'e kayıt yaptırmak isteyenler, 8-14 Eylül tarihlerinde şubelerden birine başvurabilecek.