Akseki Belediye Başkanı Uysal, muhtarlarla toplantı yaptı

Akseki Belediye Başkanı Uysal, muhtarlarla toplantı yaptı
Akseki Belediye Başkanı Uysal, muhtarlarla toplantı yaptı
ANTALYA (AA) - Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, mahalle muhtarları ile toplantı düzenledi.Başkan Uysal, düzenlenen toplantıda yaptığı...

ANTALYA (AA) - Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, mahalle muhtarları ile toplantı düzenledi.

Başkan Uysal, düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, halka hizmet için seçildiklerini ve mahallelerin sorunlarının çözümü için tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi.

Belediye başkanlığı görevine başladığı günden bu yana vaat ettiği projeleri hayata geçirmek için çalıştığını anlatan Uysal, bir yıllık çalışmaları neticesinde birçok önemli hizmete imza attıklarını ifade etti.

Akseki'nin en büyük sorunu olan su probleminin 6 ayda çözüldüğüne değinen Uysal, "İlçenin 35 yıllık su sorununu tarihe gömülerek bir rüya gerçek oldu. 12 milyon liraya mal olan projeyle Akseki'ye 52 kilometreden su getirildi" dedi.

Hizmetlerini gerçekleştirirken, ilçenin köklü geçmişi, kültürel yapısı, halkın samimiyeti ve güveninin çalışma azimlerini en üst noktalara çıkardığını belirten Başkan Uysal, "Ben belediyecilik kavramını sadece içinde bulunduğumuz zaman dilimi için değil, gelecek nesilleri, oluşacak yenilikleri, geleceğe dair gerçekleşmesi beklenen tüm ihtimalleri göz önüne alarak değerlendiriyorum" diye konuştu.

Uysal, amaçlarının Akseki'deki tüm vatandaşların yaşam kalitesini artırmak olduğuna dikkati çekerek, muhtaçlara, kadınlara, gençlere ve engelli vatandaşlara sosyal aktivite alanları kazandırmak istediklerini söyledi.

Hedeflerine, vatandaşların sevgisi, desteği ve katkısıyla ulaşabileceklerinin altını çizen Uysal, "Halkımın mutluluğu için halkımla birlikte çalışmak arzusundayım. Çünkü bu güzel şehri daha da güzelleştirmek için hep birlikte, el ele, gönül birliğiyle çalışmalıyız" dedi.

Toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Akseki Koordinatörü İbrahim Özkan da katıldı.