Akseki Belediye Başkanı Uysal, muhtarlarla toplantı yaptı

Akseki Belediye Başkanı Uysal, muhtarlarla toplantı yaptı
Akseki Belediye Başkanı Uysal, muhtarlarla toplantı yaptı
ANTALYA (AA) - Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, mahalle muhtarları ile toplantı düzenledi.Eylül ayı muhtarlar toplantısı, belediye meclis...

ANTALYA (AA) - Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, mahalle muhtarları ile toplantı düzenledi.

Eylül ayı muhtarlar toplantısı, belediye meclis odası toplantı salonunda yapıldı. Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, toplantıda yaptığı konuşmada, terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi.

Akseki Belediyesi olarak, bütün mahallelere gereken her türlü hizmeti sağlamaya çalıştıklarını belirten Uysal, "Tabi ki bu hizmetler imkanlarımız doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Ben tüm muhtarlarıma teşekkür ederim çünkü sizlerle olan ikili ilişkilerimiz gayet iyi. Biz büyük bir ekibiz ve az değil 51 mahalleye hizmet etmeye çalışıyoruz. Elbette ki yapamadığımız yetişemediğimiz işler oluyor bu konularda sizlerin affına sığınıyorum" dedi.

Akseki'nin güney ve kuzeyinde bulunan mahallelere iyi ve çabuk hizmet sunabilmek için 2 ekip kurduklarını anlatan Uysal, şöyle konuştu:

"Güney ve kuzey mahallelerimizdeki sorunları ekiplerimiz teker teker çözüyor. Ekibimiz bir mahalleye girdiğinde o mahallemin neye ihtiyacı var ise yapıyor yapmadan o mahalleden çıkmıyor.  Örneğin 100 metre duvar yapılacaksa onu bitiriyor. Sonrasında muhtarlarımızın isteği doğrultusunda yapılacak işler tamamlanıyor ve mahalleden o şekilde çıkıyor. Mahalle yollarımızın sorunlarını biliyoruz ekiplerimiz sıralama halinde gerek duyulan mahallerimize geleceklerdir. Sizlerden sadece biraz sabır istiyorum, ihtiyacı olan tüm mahallelerimizin yolları asfaltlanacaktır."

Uysal, muhtarların isteklerini dinledi.