Akseki Belediyesi "Muhtar İşleri Müdürlüğü" kuracak

Akseki Belediyesi "Muhtar İşleri Müdürlüğü" kuracak
Akseki Belediyesi "Muhtar İşleri Müdürlüğü" kuracak
ANTALYA (AA) - Akseki Belediyesi ağustos ayı olağan meclis toplantısında "Muhtar İşleri Müdürlüğü" kurulmasını oy birliğiyle kabul etti.Belediye...

ANTALYA (AA) - Akseki Belediyesi ağustos ayı olağan meclis toplantısında "Muhtar İşleri Müdürlüğü" kurulmasını oy birliğiyle kabul etti.

Belediye Meclisi ağustos ayı olağan toplantısında, muhtar işleri müdürlüğü kurulmasına yönelik gündemi görüştü. Görüşme sonunda müdürlüğün kurulması oy birliğiyle kabul edildi.  

Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, muhtarların müdürlük sayesinde belediye hizmetlerine ilişkin sorunlarını ilgili birimlere anında iletebileceğini söyledi. Uysal, şöyle konuştu:

" Kamu hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde vatandaşa sunulması ve sorunların en kısa sürede ilgili birimlere iletilmesi amacıyla kurulacak Muhtar İşleri Müdürlüğü, muhtarlarımızın taleplerini değerlendirip takip edecek, diğer kurumlarla iletişim kurmalarında yardımcı olacak ve isteklerin etkin bir şekilde sonuçlandırılmasında önemli görev üstlenecek. Muhtar İşleri Müdürlüğü, muhtarlar ve belediye arasında koordineyi sağlayarak, en kısa sürede çözüm yoluna gidecek."


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Kamu

  ,

  Belediye

  ,

  iletişim

  ,

  ağustos

  ,

  oy