Akseki Kaymakamı Beşikci okul müdürleriyle toplantı yaptı

Akseki Kaymakamı Beşikci okul müdürleriyle toplantı yaptı
Akseki Kaymakamı Beşikci okul müdürleriyle toplantı yaptı
ANTALYA (AA) - Akseki Kaymakamı Murat Beşikci, okul müdürleri ile toplantıda bir araya geldi.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda konuşan...

ANTALYA (AA) - Akseki Kaymakamı Murat Beşikci, okul müdürleri ile toplantıda bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda konuşan Beşikci, okullarda güzel projeler üretildiğini, daha fazla proje üretilmesi için çaba gösterilmesi gerektiğini söyledi. Öğrencilerin başarı oranlarını artırabilmek için özellikle onlara yönelik projeler üretilmesini isteyen Beşikci, şöyle konuştu:

"İlçemizdeki öğrencilerin daha kaliteli eğitim alması, eğitim seviyesinin yükseltilmesinde öğrencilerin sosyal ve kültürel yaşantılarının zenginleştirilmesi konusunda neler yapılabileceği üzerinde durulması gerekli. Bu konuda daha fazla çalışma yapmamız gerek."

Müdürlerden okulları hakkında bilgi alan ve taleplerini dinleyen Kaymakam Beşikci, öğretmenlerin ders saati dışında öğrencilere ekstra zaman ayırması gerektiğini böylece öğrencilerin daha iyi eğitim almalarının sağlanması gerektiğini ifade etti.

Toplantıda okulların yapmış olduğu projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Cevizli Ortaokulunun hazırladığı "7 Gün 7 Hafta 7 Kitap Projesi"nde başarılı olan öğrencilere Kaymakam Beşikci tarafından hediye verildi.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü İmdat Mithat Bağcı, Milli Eğitim şube müdürleri ve ilkokul, ortaokul ve lise müdürleri katıldı.