Akseki Stadı sentetik sahaya dönüştürülecek

Akseki Stadı sentetik sahaya dönüştürülecek
Akseki Stadı sentetik sahaya dönüştürülecek
ANTALYA (AA) - Akseki Stadyumu sentetik sahaya dönüştürülecek.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Özcan Karakoç, Akseki...

ANTALYA (AA) - Akseki Stadyumu sentetik sahaya dönüştürülecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Özcan Karakoç, Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal'ı makamında ziyaret etti. Ziyaretinde Akseki Stadı'nın sentetik sahaya dönüştürülmesi ve yüzme havuzunun onarılması çalışmaları görüşüldü.

Ziyaret sonrası Akseki Stadı ve yüzme havuzunda gidilerek incelemelerde bulunuldu.

Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Akseki Stadyumu'nun zeminin sentetik çim ve stadın çevre düzenleme çalışmalarının yapılacağını söyledi. Uysal, şöyle konuştu:

"Gençlik ve Spor Bakanlığına stadımızın zeminin yenilenmesi, tribün koltuklarının yapılması, koşu parkurunun yenilenmesi, çevre düzenlemesinin yapılması, yüzme havuzunun tadil edilmesi için geçtiğimiz yıl çalışmalarımız olmuştu. Bu çalışmalarımız son aşamasına geldi. Akseki Stadı'nın zemini sentetik sahaya dönüştürülecek. Bizim amacımız Akseki Stadı'nı futbol takımlarımızın kullanabileceği antrenman stadı yapmak, yani futbol kulüplerinin kamp alanı olarak Akseki'yi tercih etmelerini sağlamaktır."

Uysal, çalışmalara en kısa sürede başlanacağını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Antalya

  ,

  çevre

  ,

  spor

  ,

  Belediye