Akseki'de kaldırım çalışmaları

Akseki'de kaldırım çalışmaları
Akseki'de kaldırım çalışmaları
ANTALYA (AA) - Akseki Belediyesi tarafından ilçe merkezinde kaldırım çalışmaları devam ediyor.Akseki Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent...

ANTALYA (AA) - Akseki Belediyesi tarafından ilçe merkezinde kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Akseki Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde sürdürdüğü kaldırım çalışmalarına hız verdi. Bir taraftan kırılmış ve kullanılamaz haldeki kaldırımlar düzenlenirken, diğer taraftan ise hiç kaldırımı olmayan sokaklar kaldırımlara kavuşturuluyor.

  Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Boğaz Mahallesi'nden sonra çarşı içinde kaldırım çalışmalarına başladıklarını söyledi. Kent kimliğini oluşturan hizmetlerin başında kaldırımların geldiğini ifade eden Uysal, deforme olan kaldırımların düzenlendiğini, hiç kaldırımı olmayan sokaklarda ise kaldırım çalışmalarının hız kazandığını belirtti.

Uysal, "Akseki'de yaşayan herkesin belediyemizin imkanlarından faydalanması için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın kışın çamurdan, yazın tozdan kurtulması için ekiplerimiz seferber olmuş durumda. Program dahilinde çalışmalarımız aralıksız devam edecek" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe

  ,

  kent