Akseki'de mezarlıklar temizleniyor

Akseki'de mezarlıklar temizleniyor
Akseki'de mezarlıklar temizleniyor
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki Hizmet Birimine bağlı Mezarlıklar Birimi ekipleri, ilçe genelindeki 55 mezarlıkta...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki Hizmet Birimine bağlı Mezarlıklar Birimi ekipleri, ilçe genelindeki 55 mezarlıkta temizlik çalışması başlattı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, vatandaşların mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve düzenli bir ortamda yapabilmeleri için mezarlıkların bakım ve temizliğini yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi Akseki Koordinatörü İbrahim Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya Büyükşehir Belediyesinin Akseki ilçesindeki sorumluk alanında bulunan bütün mezarlıklarda Mezarlıklar Birimi ekiplerince gerçekleşen ağaç budama, ot biçme, temizlik, bakım ve onarım çalışmaları sonrasında vatandaşların sağlıklı bir ortamda yakınlarının mezarını ziyaret edebileceğini söyledi.

Özkan, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel, özellikle mezarlık bakım ve onarımlarını büyük önem veriyor. Mezarlıklar birimi olarak Akseki merkezden başlayıp bütün mahallelerimizdeki mezarlıkların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Çalışma kapsamında ilçede mahalleler dahil 55 mezarlıkta çalışma yapılacak" dedi.