Akseki'de öğrenci servis şoförleriyle toplantı yapıldı

Akseki'de öğrenci servis şoförleriyle toplantı yapıldı
Akseki'de öğrenci servis şoförleriyle toplantı yapıldı
ANTALYA (AA) - Akseki'de öğrenci taşıyan servis şoförlerine yönelik toplantı düzenlendi.Akseki Şahinler Çok Programlı Lise Konferans Salonundaki...

ANTALYA (AA) - Akseki'de öğrenci taşıyan servis şoförlerine yönelik toplantı düzenlendi.

Akseki Şahinler Çok Programlı Lise Konferans Salonundaki toplantıda konuşan  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cavit Sevim, öğrencilerin daha iyi şartlarda yolculuk etmesini amaçladıklarını, aynı zamanda servis şoförlerinin de sorunlarını konuşmak istediklerini söyledi.

Sevim, sürücüleri öğrenci dışında araca yolcu almamaları, taşıt içinde öğrencilere örnek davranışlarda bulunmaları, kılık kıyafetlerine dikkat etmeleri, öğrencileri okula, evlerine zamanında götürüp getirmeleri, araçlara iniş ve binişlerde öğrencilere yardımcı olmaları konusunda uyardı.

Akseki Milli Eğitim Müdürü İmdat Mithat Bağcı da AA muhabirine yaptığı açıklamada, 45 yerleşim biriminden 26 araç ile Akseki Ali Hasan Coşkun Kardeşler İlkokulu, Emine Ahmet Büküşoğlu Ortaokulu, Taşlıca Ahmet Hamdi Akseki İlk ve Ortaokulu, Cevizli İlk ve Ortaokulu ile Cevizli İmam Hatip Ortaokuluna toplam 344 öğrenci taşındığını bildirdi.    


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  İmam

  ,

  Konferans

  ,

  Öğrenci

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim