Akseki'de Ramazan etkinlikleri sürüyor

Akseki'de Ramazan etkinlikleri sürüyor
Akseki'de Ramazan etkinlikleri sürüyor
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Akseki Belediyesi tarafından Hacivat Karagöz gösterisi ile tasavvuf musikisi dinletisi...

ANTALYA (AA) ? Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Akseki Belediyesi tarafından Hacivat Karagöz gösterisi ile tasavvuf musikisi dinletisi gerçekleştirildi.

Ramazan etkinlikleri kapsamında Akseki Belediyesi Kültür Merkezi gerçekleştirilen etkinliğe, Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal ve Belediye Meclis Üyeleri,  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mitat Yolcu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 Etkinlikler kapsamında "Sadakat Ahlakı" konulu konferans veren Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Yardımcı Doçent Doktor Önder Bilgin, geçmişten günümüze sadakat ve ahlakın temellerine değindi. 

Konferansın ardından, Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Tasavvuf Müziği Topluluğu, Şef Aydemir Tuncer yönetiminde konser verdi.

Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, etkinlikte yaptığı konuşmada, Akseki'de Ramazan coşkusunun farklı etkinliklerle sürdürdüklerini ifade ederek, her alanda olduğu gibi Büyükşehir Belediyesi ile uyum ve koordinasyon içinde olduklarını belirtti.