Akseki'deki trafik kazası

Akseki'deki trafik kazası
Akseki'deki trafik kazası
- Antalya'nın Akseki ilçesinde yolcu otobüsü ile çarpışan otomobilde hayatını kaybeden aynı aileden 5 kişinin kimlikleri belirlendi

ANTALYA  (AA) - Antalya'nın Akseki ilçesinde yolcu otobüsü ile otomobilin çarpıştığı kazada yaşamını yitirenler ve yaralının isimleri tespit edildi.

Akseki'nin Mahmutlu Mahallesi'nde,  Ankara 'dan Alanya yönüne giden Etem Topaloğlu'nun (48) kullandığı 42 BIR 70 plakalı, içinde 33 yolcunun bulunduğu otobüsün, karşı yönden gelen, Yalçın Öztürk (34) yönetimindeki 06 GGJ 92 plakalı otomobille çarpıştığı kazada, ölenler ve yaralının aynı aileden olduğu belirtildi.

Kazada ölenlerin, otomobil sürücüsü Yalçın Öztürk (34), eşi Zeynep Öztürk (45), çocukları Enes Öztürk (14) ve Ayşenur Öztürk (15) ile sürücü Yalçın Öztürk'ün kardeşi İsmail Öztürk (39) olduğu tespit edildi.

İtfaiye ve sağlık ekiplerince araçtan yaralı çıkarılan 13 yaşındaki Samet Doğukan Öztürk ise Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Durumunun ağır olduğu belirlenen Samet Doğukan Öztürk, ilk müdahalenin ardından Antalya'daki bir özel hastaneye sevk edildi.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Antalya

  ,

  ENES

  ,

  manavgat

  ,

  Alanya

  ,

  Karşı