Alanya'da asfaltlama çalışmaları devam ediyor

Alanya'da asfaltlama çalışmaları devam ediyor
Alanya'da asfaltlama çalışmaları devam ediyor
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, Alanya ilçesinde bulunan Dim Vadisi'ndeki mahallerde asfaltlama çalışmalarına devam ettiği...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, Alanya ilçesinde bulunan Dim Vadisi'ndeki mahallerde asfaltlama çalışmalarına devam ettiği bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi Kırsal Alan ekiplerinin, İmamlı Dim Vadisi'ndeki mahallelerin kullandığı 6,5 kilometrelik yolun asfaltlandığını belirtildi.

Açıklamada, alt yapısı geçen yıl hazırlanan Dim Alacami, Bucak, Taşbaşı ve Öteköy mahallelerinin kullandığı 9 kilometrelik yolun 2,5 kilometrelik kısmının geçen yıl, kalan 6,5 kilometrelik bölümün ise hafta sonu asfaltlanarak kullanıma açıldığı kaydedildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney yaptığı açıklamada, Alanya merkez ve kırsal kesimlerden gelen talepleri öncelik sırasına göre ele aldıklarını söyledi.

Güney, şunları kaydetti:

 "Alanya'nın kırsalında pek çok noktaya hizmetleri götürüyoruz. Kırsalda en çok talep yol yapımları ve asfalt konusunda geliyor. Biz de öncelikle bölge halkının ortak kullandığı yollar başta olmak üzere her noktaya hizmeti götürmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız önümüzdeki günlerde artarak devam edecek."