Alanya'da emlak danışmanlığı kursu tamamlandı

Alanya'da emlak danışmanlığı kursu tamamlandı
Alanya'da emlak danışmanlığı kursu tamamlandı
ANTALYA (AA) - Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ve Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi iş birliğinde düzenlenen "Emlak...

ANTALYA (AA) - Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ve Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi birliğinde düzenlenen "Emlak Danışmanlığı" kursunu bitiren 65 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. 

ALTSO Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen törende konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, oda olarak kişisel gelişim seminerlerine ve mesleki eğitimlere önem verdiklerini söyledi.

Göreve başladıkları tarihten bu yana 7 bin 776 kişiye eğitim verdiklerini kaydeden Şahin, "Emlak Danışmanlığı kursunu bitiren 65 kursiyere  bugün sertifikalarını veriyoruz. Hedefimiz ise görev süremiz boyunca toplamda 50 bin kişiye eğitim vermek" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ise ALTSO ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, "ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin ve ALTSO yönetimiyle uyum içerisinde, işbirliğinde eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Başkanımızın eğitim aşkı bizi tetikliyor" diye konuştu. 

Er, ayrıca Halk Eğitim Merkezi ve Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi müdürlüklerinde 10-12 kişilik kursiyer sayısına ulaşıldığı takdirde her branşta kurs açtıklarını dile getirdi.

Sertifikalarını alan kursiyerler keplerini havaya attı.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Bugün

  ,

  Emlak

  ,

  Alanya

  ,

  ilçe

  ,

  sanayi

  ,

  eğitim

  ,