Alanyaspor Sportif Direktörü Savut:

Alanyaspor Sportif Direktörü Savut:
Alanyaspor Sportif Direktörü Savut:
- "Ligin iyi ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacağız. Henüz mağlubiyetleri yok. İyi bir maç olacağını düşünüyorum"

ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Alanyaspor'un sportif direktörü Taner Savut, hafta sonu ligin iyi ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda oynayacakları maçı kazanmak istediklerini söyledi. 

Taraftarları keyifli bir maçın beklediğini vurgulayan Savut,  "Ligde son 3 haftadır galip geliyoruz ve 5 haftadır da kaybetmiyoruz. Bu hafta da ligin iyi ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacağız. Henüz mağlubiyetleri yok. İyi bir maç olacağını düşünüyorum" dedi.

Hak edenin kazanmasını isteyen Taner Savut, "Hak etmek ve yüzümüzün akıyla sahadan çıkmak istiyoruz" diye konuştu.

Alınan başarılı sonuçlarla takımın öz güveninin arttığını vurgulayan Savut, şunları söyledi:

"Takımımızın zaten belli bir potansiyeli vardı ancak lige iyi başlayamamıştık. Sonrasında bir süreç yaşadık ve bu da takıma çok olumlu yansıdı. Öz güvenimizi kazandık ve bu bize çok büyük bir katkı sağladı. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Alabildiğimiz kadar puan almak istiyoruz."

Bu arada Alanyaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde Hüseyin Kalpar yönetiminde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü. Yaklaşık 1,5 saat süren idmana hafif sakatlığı bulunan Caner Arıcı katılmadı.