Alanyaspor'da 3 puan hedefi

Alanyaspor'da 3 puan hedefi
Alanyaspor'da 3 puan hedefi
- Alanyaspor Teknik Direktörü Kalpar: - "Elazığ'da çok iyi bir mücadele edip 3 puanı almamız gerekiyor"

ANTALYA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Alanyaspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, Elazığspor karşısında galibiyeti hedeflediklerini söyledi.

Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde gazetecilere açıklama yapan Kalpar, ligin ilk yarısının bitimine 4 maç kala birbirinden önemli rakiplerle mücadele edeceklerini belirtti.

Bu periyottaki ilk maçlarını Vartaş Elazığspor ile yapacaklarını dile getiren Kalpar, "İlk oynayacağımız maç, bizim için en önemli olanıdır. Geçen sene orada çok kötü bir oyun oynayarak mağlup olmuştuk. Oynayacağımız maçın ciddiyeti içindeyiz. Elazığspor'un 21, bizim ise 22 puanımız var. Üst sıra çok sıkıştı. Bunun için de Elazığ'da çok iyi mücadele edip oradan 3 puanı almamız gerekiyor. Bunun bilinci içerisindeyiz" diye konuştu.

Kalpar, ilk yarıyı en iyi yerde bitirmeyi hedeflediklerini anlatarak, bu nedenle içeride ve deplasmanda 3 puan almanın mücadelesini vereceklerini kaydetti.

Alanyaspor olarak bahane üretmeden yollarına devam etmek istediklerini dile getiren Kalpar, "Kim oynarsa oynasın görevini en iyi şekilde yapacaktır. Oyuncularım da zaten bu bilincin içerisinde ve sahaya bu bilinçle çıkıyoruz. Bu bilinçle de oynamaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.