Alanyaspor'un isim sponsoru Multigroup oldu

Alanyaspor'un isim sponsoru Multigroup oldu
Alanyaspor'un isim sponsoru Multigroup oldu
- PTT 1. Lig takımlarından Alanyaspor, Multigroup ile isim sponsorluk anlaşması imzaladı

ANTALYA (AA) - Alanya'da faaliyet gösteren Multigroup adlı firma, PTT 1. Lig takımlarından Alanyaspor'un isim sponsoru oldu.

Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde gerçekleşen imza törenine Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Multigroup Yönetim Kurulu Başkanı Atila Günkaya ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

İmza töreninin ardından Tanrıseven yaptığı açıklamada, turuncu-yeşilli takımın isim sponsoru olan Multigroup ile daha da başarılı olacağını söyledi. 

Başkan Çavuşoğlu ise kulübün adının artık Multigroup Alanyaspor olarak anılacağını söyledi. Geçen sezon "Albimo" adıyla mücadele ettiklerini kaydeden Çavuşoğlu, "Bu anlaşmayla Albimo'nun adı tüm Türkiye'de duyuldu. Bu yıl da Multigroup adını sezon sonuna kadar  taşıyacağız. Bu anlaşmadan hem firma hem de kulübümüz kazanacak" diye konuştu. 

Multigroup Yönetim Kurulu Başkanı Atila Günkaya da inşaat ve enerji sektöründe faaliyet gösterdiklerini kaydederek, "Alanyaspor'un başarılarının devamı için destekte bulunmak istedik. Gönlümüz Alanyaspor'un Süper Lig'e yükselmesi. Bunun için hep birlikte çaba sarf edeceğiz" dedi.